Amerika: Üniversite Danışmanı, “Shen Yun’ü Seyretmek Hayatımda Eşsiz Bir Deneyim Oldu”

13 Mart 2013 tarihinde, Shen Yun Gösteri Sanatları Uluslararası Grubu Amerika’nın Utah Eyaletine bağlı Ogden Şehrindeki Browning Sanat Merkezinde bir gösteri gerçekleştirdi.


Weber Devlet Üniversitesinin danışmanı Bayan Breny ve arkadaşı gösteriyi beraber seyretti

Weber Devlet Üniversitesinin danışmanı Bayan Breny ve arkadaşı gösteriyi beraber seyretti. O, “Shen Yun’ün gösteri şeklini çok sevdim. Bu çok etkili bir gösteri! Çin geleneksel dansını çok seviyorum, bayan dansçıların kostümleri sanki renkli bulutlar gibi ve onların hareketleri de sanki bulutların üzerinde gibi. Erkek dansçıların performansı ise enerji oldu ve güçlü! Şarkıcıların söyledikleri şarkılar da insanın kalbine dokunuyor. Ben Shen Yun’ü seviyorum!” dedi.

Bayan Breny, “Bütün arkadaşlarıma mutlaka gelip Shen Yun’ü seyretmelerini söyleyeceğim, çünkü bu inanılmaz bir gösteri ve Shen Yun’ü seyretmek hayatımda eşsiz bir deneyim oldu. Ben tekrar onu seyretmek istiyorum.” dedi.

Onunla beraber gelen arkadaşı ve oto yedek parça şirketinin müdür yardımcısı olan Lally, “Shen Yun’ün gösterisi olağanüstü. Klasik Çin dansı harika! Danslar ve dansçılar adeta uçuyormuş gibi hareket ediyorlar.” dedi.

Bay Lally özellikle Shen Yun’deki şarkıcıların söyledikleri şarkıları çok sevdi. Ona göre, şarkıcıların ses aralığı çok geniş ve sesleri de mükemmel!

Kaynak: http://www.epochtimes.com/gb/13/3/15/n3822868.htm

Clearharmony'de yayınlanan tüm makaleleri kopyalayabilir ya da çıktı alabilirsiniz, fakat lütfen kaynak belirtiniz.