İsveç,Gothenburg:Batıdaki Falun Gong Uygulayıcıları Üstad Li’nin Çin Yeni Yılını Kutladı

Falun Dafa’nın kurucusu Mr. Li Hongzhi, , 1995 yılında İsveç’e Gothenburg’a Fa dersleri vermeye gitmişti. İsveç'teki birçok kişi o zamandan beri uygulama yapıyor ve spiritüel, bedensel ve zihinsel olarak fayda sağlamışlardır. 2016 Çin Yeni Yılı yaklaşırken, İsveç’teki uygulayıcılar Üstat Li'ye minnettarlıklarını ifade ettiler.

İngilizce çevirisi: Tüm İsveçli Falun Dafa uygulayıcıları merhametli Shifu’nun Yeni Yılını Kutlar!

Hayatımdaki En İyi Şey

Benim adım Annie ve 21 yıl önce 1995 yılında, Falun Dafa uygulamaya başladım. Dönüp o yıllara baktığımda, bir uygulayıcı olarak bazı şeyleri yeterince iyi yapamadığımı görüyorum. Yine de, kalbimin derinliklerinde mutluyum-çünkü ben bir Dafa uygulayıcısıyım. Uzun zamandır ve hayat döngülerim boyunca beklediğim bir şey var. Bu benim hayatımdaki en iyi ve en önemli şey.

Yeni yılın başlangıcında, bir Dafa uygulayıcısı olarak, daha fazla şey kazanmak ve testlerimi en iyi şekilde geçmeyi umut ediyorum. İlerlememiz, uygulamamızda daha katı olmamız, bunu aynı şekilde devam ettirmemiz ve daha fazla insanın Falun Dafa ve işkence hakkında bilgilendirilmesi için Shifu’nun bizi beklediğini biliyorum,

Ahlaki karakterimi yükseltmek ve takıntılarımı yok etmek için zamanımı Falun Dafa öğretilerini okumaya harcadım. Bu durum duygusallıktan kurtularak ilerlememe sebep oldu.

Ayrıca tüm uygulayıcılara mutlu bir yeni yıl diliyorum! Birlikte çalışarak, daha gayretli olabilir ve bireysel uygulamamız daha sağlam hale gelebilir. Bu durum, diğer insanların Falun Dafa anlamalarına yardımcı olmak için daha fazla fırsat sunabilir.

Paylaştıkları makaleler için Çin'deki uygulayıcılara müteşekkirim. Mevcut durum olan zulüme karşı tek bir vücut olmamız için bize yardımcı oluyorlar.

Daha İyi Bir İnsan Olmayı Öğrenmek

Benim adım Thomas ve İsveç ikinci büyük kenti olan Gothenburg, yakınlarındaki bir kasabada yaşıyorum. 1998 yılından yani 14 yaşımdan beri Falun Dafa’nın prensipleri olan Doğruluk-Merhamet-Hoşgörü bana rehberlik ediyor, bana daha iyi bir insan olmayı öğretiyor ve sağlığımı daha iyi hale getiriyor. Artık her gün kendimi üretken ve neşeli hissediyorum.

Thomas, 14 yaşındayken Falun Dafa uygulamaya başladı

Çin'de, Falun Dafa’yı bastırma hareketi neredeyse 17 yıl sürdü. Çin Komünist Partisi'nin acımasızlıklarını dünyaya ve Çin'deki insanlara daha fazla anlatmak istiyorum. Yakın zamanda zulmün sona ermesini ve Üstat Li’nin Çin'e dönerek uygulayıcıların rahatlıkla uygulama yapabilmelerini umuyorum.

Aynı zamanda Shifu’nun yine Gothenburg’a gelmesini umuyorum. Shifu, Yeni yılınız kutlu olsun!

Hayatın Gerçek Anlamı

Benim adım Brett ve ben Falun Dafa uygulamaya 1995’te başladım. Bunun öncesinde gerçek evimi ve hayatın gerçek anlamını arıyordum. Hayatımdaki en önemli şey, Falun Dafa’da sorularımın cevaplarını bulduğumda oldu, arayışım sona erdi. Teşekkürler Shifu!

Benim adım Peter ve bende 1995 yılında Falun Dafa uygulamaya başladım. Falun Dafa’ya hayatla ilgili bazı önemli soruları anlamama yardımcı olduğu için minnettarım. İçtenlikle Shifu Li’nin Yeni Yılını Kutluyorum!

Ebedi Merhamet

Ben, Kuzey Finlandiya’lı Pirjo’yum. 9 yaşındayken ailem İsveç’e taşındı. 1995 yılında Shifu Li’nin verdiği seminere katıldığım için çok şanslıyım. Paskalya bayramıydı ve hiçbir zaman Shifu'nun merhametini ve sabrını unutamayacağım. O zamandan başlayarak Falun Dafa hayatıma rehberlik etti.

Pirjo, 1995 yılında bir Falun Dafa uygulayıcısı oldu

Mutluluk kalbimin derinliklerinden geliyordu çünkü Falun Dafa bana hayatın amacını öğretti ve beni uyandırdı. Bu yıllar boyunca, Shifu bize şefkatle uygulama yolculuğumuzdaki zorlukların üstesinden gelebilmemize yardımcı oldu ve ben artık bir Dafa uygulayıcısı olmanın derin anlamını anladım.

Geri kalan sürede, daha fazla insanın Falun Dafa’yı anlamasına yardımcı olmak ve tarih öncesi verdiğim yeminimi yerine getirmek için çok çalışacağım.

80 Yaşında Falun Dafa Öğrenmek, Hayatımın Yeni Bir Başlangıcıdır

Benim adım Ronald Franklin ve Gothenburg’da yaşıyorum. 80 yaşına girdiğim 2014 yılının yaz ayında Falun Dafa’yı duydum. O zamandan beri Falun Dafa egzersizlerine ve Fa-çalışmasına katılıyorum. Hem bedenim hem de zihnim büyük ölçüde düzeldi.

Falun Dafa’yı bize tanıttığı için Shifu’ya çok müteşekkirim. Bizim için, İnsanlık ve Genel toplum için bir nimettir. Şükran duygum kelimelerin ötesindedir.

Shifu, Yeni yılınız kutlu olsun!

İngilizce metin: İngilizce Metin İçin tıklayınız

Çince metin: Çince Metin İçin tıklayınız

Clearharmony'de yayınlanan tüm makaleleri kopyalayabilir ya da çıktı alabilirsiniz, fakat lütfen kaynak belirtiniz.