Avusturya: Linz’deki Vatandaşlar Çin'de Devlet-Destekli Zorla Organ Toplama Ticaretine Karşı Dilekçe İmzaladılar

5 Ağustos 2016 tarihinde, Yukarı Avusturya'nın başkenti Linz’deki Falun Gong uygulayıcıları, Çin Komünist Partisi (ÇKP) tarafından Falun Gong’a karşı yapılan zulmü ve canlı iken Falun Gong uygulayıcılarından devlet-destekli alınan organları anlatmak için bir etkinlik düzenlediler. İnsanlar zulme son verilmesi çağrısında bulunulan dilekçeyi imzaladılar.

Falun Gong uygulayıcıları, 5 Ağustos 2016 tarihinde, Çin'de Falun Gong’a karşı yapılan zulmü anlatmak bir stant kurdular

Yoldan geçen kişiler yağmura rağmen dilekçeyi imzalamak için durdular

Yoldan geçen bir kişi zulme karşı dilekçeyi imzalarken

Falun Gong uygulayıcıları, bilgi materyalleri dağıtmak ve imza toplamak için, Landstrasse’de iş merkezi olan yoğun bir cadde üzerinde bir stant kurdular. Birçok yoldan geçen yağmura rağmen dilekçe imzalamak için durakladı. Bazıları uygulamaya olan ilgilerini dile getirdi ve onu öğrenmek istediler.

Anita, attığı imzanın zulmü durdurmaya yardımcı olacağını hissettiğini söyledi

Anita, kendi öğle yemeği molası sırasında, ofis binası dışına çıktıktan sonra uygulayıcıların standını gördü. Dilekçeyi imzalamak için standın önüne geldi. Falun Gong’a karşı ÇKP'nin yaptığı zulmü bildiğini söyledi. Zulmün acımasız ve durdurulması gerektiğini söyledi. Vereceği imzanın zulmü durdurmaya yardımcı olacağını düşündüğünü, bu yüzdende dilekçeyi imzalamaya geldiğini söyledi.

Julia (sağda) ve Econila (solda) zulmün acımasızlığı bildiklerini ve durdurulması gerektiğini söylediler

Julia ve arkadaşı Econila, standa doğru yürüdü ve dilekçeyi imzaladılar. Julia, “Arkadaşım ve ben zulmü biliyoruz. Bugün buradan geçerken dilekçeyi imzalamaya geldik. Bu acımasız zulmün durdurulması gerekmektedir" dedi.

İngilizce metin: İngilizce Metin İçin tıklayınız

Çince metin: Çince Metin İçin tıklayınız


Clearharmony'de yayınlanan tüm makaleleri kopyalayabilir ya da çıktı alabilirsiniz, fakat lütfen kaynak belirtiniz.