Paris'te Yapılan Grup Egzersizi Uygulaması, Falun Dafa’nın Güzelliğini Yansıttı

Sarı ve mavi kıyafetler içinde bir grup Falun Gong uygulayıcısı, 30 Eylül'de Buttes-Chaumont'taki Parc des Buttes-Chaumont'da uygulamayı tanıttı. Arka planda huzur dolu müziklerin yumuşak bir şekilde çalındığı Falun Gong egzersizlerini (Falun Dafa olarak da bilinir) yaptılar.


Avrupa'daki uygulayıcılar, bir konferans diğer faaliyetler için Paris'te toplandılar. Burada, bir grup Parc des Buttes-Chaumont'da Falun Gong egzersizlerini uyguladı

İsviçre'den Sibylle, Falun Dafa'nın harika olduğunu söyledi

İsviçre'den Sibylle, "2004'te Falun Gong'u uygulamaya başladım. O zamandan beri değişiklikler yaşıyorum. Birşeyleri sevdiğimi sanıyordum, ama şimdi sevdiğim şeyin sadece Falun Dafa ve Doğruluk-Merhamet-Hoşgörü olduğunu biliyorum. Dafa beni sakinleştiriyor, bana güven ve güç veriyor. Altı yıl önce Hindistan'da öğretmeye gittim. Öğrencilerim on üç ve on dört yaşındaydı. Hepimiz, bu yaştaki çocuklara öğretmenin güç olduğunu biliyoruz. Sakin olmaları çok zordur. Ancak onlara Falun Gong'u tanıttıktan sonra büyük bir değişim geçirdiler. Sessiz, tatlı ve muhteşem öğrenciler haline geldiler. Falun Dafa harika!

Bilgisayar mühendisi Hemant, Zhuan Falun kitabını okuduğunda aradığını tam olarak bulduğuna inanmış

Yirmi dokuz yaşındaki Hemant bir bilgisayar mühendisi. 2009'da Hindistan'da bir uygulayıcıdan Falun Gong'u öğrendi. Egzersiz hareketlerini öğrendi ve Zhuan Falun kitabının bir kopyasını aldı. İlk bölümü okuduğunda, hayatının tamamen değişmek üzere olduğunu anladı. Kitabı okuduktan sonra çok mutlu hissetti, çünkü hayatında aradığı cevapları buldu.

Dafa uygulamak Hemant'a manevi olarak büyük bir fayda sağladı ve kendisini işyerinde daha verimli hale getirdiğini hissetti. Dedi ki, "Sorun yaşadığım zaman içime bakmayı öğrendim. Çalışma ortamımda gelişmemin, kendime nasıl yansıdığını gördüm. Meslektaşlarım şimdi benimle daha fazla çalışmanın tadını çıkarıyor. "


Emekli bir hükümet yetkilisi olan Edouard, Falun Gong'un nerede olursa olsun iyi olduğunu söylüyor

Emekli bir hükümet yetkilisi olan Edouard, grup egzersizini parkta gördü. Bay Edouard, Falun Gong'u ve Çin'deki zulmü duymuştu. O, "Çin'in otokratik gücü dünya barışı için tehdit oluşturuyor" dedi. Gücü ne kadar artarsa, dünya barışına daha fazla tehlike teşkil eder. Doğası gereği ... Falun Gong, Doğruluk-Merhamet-Hoşgörü’yü öğretiyor. Bu ilkeler nerede olurlarsa olsunlar iyidir! "

Bay Christophe Macy, çocuğunu elinde tutarken Falun Gong meditasyonunu izledi. "Falun Gong'un Doğruluk-Merhamet-Hoşgörü ilkeleri Fransa'daki birçok insan tarafından unutulmuş. Doğruluk-Merhamet-Hoşgörü unutulmamalıdır. Sonsuza kadar sürmelidir". Çocuğuna işaret ederek, "Çocuğumun Doğruluk-Merhamet-Hoşgörü öğrendiğini görmek isterim "dedi.

İngilizce metin: İngilizce Metin İçin tıklayınız

Çince metin: Çince Metin İçin tıklayınız


Clearharmony'de yayınlanan tüm makaleleri kopyalayabilir ya da çıktı alabilirsiniz, fakat lütfen kaynak belirtiniz.